Anders Ebefeldt

Anders@studio-e.se
+46(0)70 890 16 26

Rickard Johnsson

Rickard@studio-e.se
+46(0)70 230 77 01

Vivien Yue

Vivien@studio-e.se
+46(0)70 218 50 25

Johan Olsson

Johan@studio-e.se
+46(0)70 968 72 20

Teddy Strandqvist

Teddy@studio-e.se
+46(0)70 630 86 02

Ralf Ekvall

Ralf@studio-e.se
+46(0)70 570 33 56

Hör av dig

Spännande samarbete med kreativa talanger värdesätter vi högt. Nya infallsvinklar, tekniker och mjukvaror utmanar det traditionella och vedertagna vilket får båda parter att växa som kreatörer. 

Vi breddar vårt närverk med seriösa och duktiga kreatörer. Oavsett om du är skådespelare, make-up artist, kompositör, modell, statist eller på annat sätt involverad i sådant som förhöjer visuella produktioner.

Om du söker praktik förutsätter vi att det finns en grundkunskap inom 3D, film eller foto, samt att du har erfarenhet i Adobes Creative Suite eller har andra förslag på mjukvaror.

Kontakta oss, så ser vi hur våra band kan flätas samman.

Studio E Helsingborg AB

[email protected]
+46(0)42 13 44 70
Kvarnstensgatan 15, Port 4
252 27 Helsingborg